Smart TV Sharp 43HP5265E HD 43" LED
Save 10%
eller med
Betala på 3, 6 eller 12 månader med Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
För offertförfrågningar för stora kvantiteter, skriv till info@ewooow.it och ange postnummer
  100% SÄKER BETALNING.
Kunden garanteras system för förebyggande av bedrägerier
  TA EMOT DIN BESTÄLLNING INOM 3-5 ARBETSDAGAR!
Snabb leverans direkt hem till dig. Du kan spåra din försändelse med den angivna koden.
  2 ÅRS GARANTI
Alla våra produkter är originalprodukter och levereras med två års garanti i hela Europa
Om du letar efter marknadens nya trender, här är Smart TV Sharp 43HP5265E HD 43" LED!
  • Skärmens diagonal (cm): 109,2 cm
  • Skärm: 43"
  • Färg: Svart
  • Upplösning: HD
  • Energiklass:
    • G
    • E
  • Operativsystem: Google TV
  • Teknologi: LED
  • Egenskaper:
    • Fjärrkontroll
    • Smart TV
    • Strömmande innehåll
    • YouTube
    • Uppdateringsbar inbyggd programvara
    • Wifi
    • Väggmontering
    • Full HD
    • Netflix
    • Amazon Prime Video
    • Google Assistant
    • Inbyggda högtalare
  • Anslutningar:
    • HDMI
    • USB 2.0
    • Jack 3.5 mm
    • Ethernet LAN
    • S/PDIF
    • RF x 1
    • CI+ x 1
    • Wi-Fi Direct
  • Sidförhållande: 16:9
  • Anslutning:
    • Bluetooth
    • Wi-Fi
    • HDMI
    • Standardgränssnitt
  • Format:
    • 16:9
    • 3GP, AVI, FLV, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPG, OGM, VOB, WEBM, WMV
    • AAC, FLAC, MP2, MP3, MP4, WAV, WMA, WMV
    • BMP, GIF, JPEG, MPO, PNG
    • MPEG 1/2/4, VP8/VP9, H.264
  • Montering:
    • Väggmontering
    • VESA
  • Smart TV: Ja
  • Kompatibel:
    • Android TV
    • VESA 200 x 200 mm
    • Google Assistant
  • Frekvens: 50 - 60 Hz