Smart TV Sharp 43HP5265E HD 43" LED
Save 10%
of met
Betaal in 3, 6 of 12 maanden met Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
  100% VEILIGE BETALING.
De klant wordt gegarandeerd door het fraudepreventiesysteem
  ONTVANG UW BESTELLING BINNEN 3-5 WERKDAGEN!
Snelle levering direct bij u thuis. U kunt uw verzending volgen met de verstrekte code.
  2 JAAR GARANTIE
Al onze producten zijn origineel en hebben twee jaar garantie in heel Europa.
Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Smart TV Sharp 43HP5265E HD 43" LED!
  • Diagonaal van het scherm (cm): 109,2 cm
  • Scherm: 43"
  • Kleur: Zwart
  • Resolutie: HD
  • Energieklasse:
    • G
    • E
  • Besturingssysteem: Google TV
  • Technologie: LED
  • Eigenschappen:
    • Afstandsbediening
    • Smart TV
    • Streaminhoud
    • YouTube
    • Upgradebare firmware
    • Wifi
    • Wandmontage
    • Full HD
    • Netflix
    • Amazon Prime Video
    • Google Assistant
    • Ingebouwde luidsprekers
  • Verbindingen:
    • HDMI
    • USB 2.0
    • Jack 3.5 mm
    • Ethernet LAN
    • S/PDIF
    • RF x 1
    • CI+ x 1
    • Wi-Fi Direct
  • Aspectverhouding: 16:9
  • Connectiviteit:
    • Bluetooth
    • Wi-Fi
    • HDMI
    • Algemene interface
  • Formaat: 16:9
  • Montage:
    • Wandmontage
    • VESA
  • Smart TV: Ja
  • Compatibel:
    • Android TV
    • VESA 200 x 200 mm
    • Google Assistant
  • Frequentie: 50 - 60 Hz