Smart TV Sharp 43HP5265E HD 43" LED
Save 10%
Pay in 3, 6 or 12 months with
Tax included
For quotation requests for large quantities, write to info@ewooow.it specifying the zip code
100% SECURE PAYMENT.
The customer is guaranteed fraud prevention system
RECEIVE YOUR ORDER WITHIN 3-5 WORKING DAYS!
Fast delivery straight to your home. You can track your shipment with the provided code.
2 YEARS WARRANTY
All our products are original and have a two-year guarantee throughout Europe
If you are looking for new market trending items, we present the Smart TV Sharp 43HP5265E HD 43" LED!
- Diagonal of the screen (cm): 109,2 cm
- Screen: 43"
- Colour: Black
- Resolution: HD
- Energy classification:
- G
- E
- Operating System: Google TV
- Technology: LED
- Characteristics:
- Remote control
- Smart TV
- Streaming content
- YouTube
- Updatable firmware
- WiFi
- Wall mounting
- Full HD
- Netflix
- Amazon Prime Video
- Google Assistant
- Built-in speakers
- Connections:
- HDMI
- USB 2.0
- Jack 3.5 mm
- Ethernet LAN
- S/PDIF
- RF x 1
- CI+ x 1
- Wi-Fi Direct
- Aspect ratio: 16:9
- Connectivity:
- Bluetooth
- Wi-Fi
- HDMI
- Common interface
- Format: 16:9
- Assembly:
- Wall mounting
- VESA
- Smart TV: Yes
- Compatible:
- Android TV
- VESA 200 x 200 mm
- Google Assistant
- Frequency: 50 - 60 Hz