Smart TV Sharp 43HP5265E HD 43" LED
Save 10%
Maksa 3, 6 tai 12 kuukaudessa käyttäen Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
  100% TURVALLINEN MAKSU.
Asiakkaalle takaa petostentorjuntajärjestelmä
  VASTAANOTA TILAUKSESI 3-5 TYÖPÄIVÄSSÄ!
Nopea toimitus suoraan kotiisi. Voit seurata lähetystäsi annetulla koodilla.
  2 VUODEN TAKUU
Kaikki tuotteemme ovat alkuperäisiä ja niillä on kahden vuoden takuu koko Euroopassa.
Jos etsit uusia markkinoilla trendaavia tuotteita, esittelyssämme Smart TV Sharp 43HP5265E HD 43" LED!
  • Näytön lävistäjä (cm): 109,2 cm
  • Näyttö: 43"
  • Väri: Musta
  • Resoluutio: HD
  • Energialuokka:
    • G
    • E
  • Käyttöjärjeestelmä: Google TV
  • Teknologia: LED
  • Ominaisuudet:
    • Kaukosäädin
    • Smart TV
    • Suoratoistosisältö
    • YouTube
    • Päivitettävä laiteohjelmisto
    • WiFi
    • Seinäasennus
    • Full HD
    • Netflix
    • Amazon Prime Video
    • Google Assistant
    • Sisäänrakennetut kaiuttimet
  • Liitännät:
    • HDMI
    • USB 2.0
    • Jack 3.5 mm
    • Ethernet LAN
    • S/PDIF
    • RF x 1
    • CI+ x 1
    • Wi-Fi Direct
  • Kuvasuhde: 16:9
  • Liitettävyys:
    • Bluetooth
    • Wi-Fi
    • HDMI
    • Yhteinen rajapinta
  • Muoto: 16:9
  • Kokoaminen:
    • Seinäasennus
    • VESA
  • Smart TV: Kyllä
  • Yhteensopivuus:
    • Android TV
    • VESA 200 x 200 mm
    • Google Assistant
  • Taajuus: 50 - 60 Hz