ATLANTIS P008-SC-90AM 90W Universal Automatic Notebook Power Adapter, 13 Interchangeable Connectors (HP Connector Included)
Save 18,1%
eller med
Betala på 3, 6 eller 12 månader med Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
För offertförfrågningar för stora kvantiteter, skriv till info@ewooow.it och ange postnummer
  100% SÄKER BETALNING.
Kunden garanteras system för förebyggande av bedrägerier
  TA EMOT DIN BESTÄLLNING INOM 3-5 ARBETSDAGAR!
Snabb leverans direkt hem till dig. Du kan spåra din försändelse med den angivna koden.
  2 ÅRS GARANTI
Alla våra produkter är originalprodukter och levereras med två års garanti i hela Europa
ALIMENTATORE UNIVERSALE AUTOMATICO x NOTEBOOK ATLANTIS P008-SC-90AM 90W, 13 connettori intercambiabili (incluso connettore x HP)
Design
Product colorBlack
LED indicatorsPower
Power management
Input voltage100 - 240
Input frequency50/60
Input current1.6
Nominal thermal output90
Output voltage (max)20
Output voltage (min)15
Output current (15 V)4,5
Output current (20 V)4,5