ATLANTIS P008-SC-90AM 90W Universal Automatic Notebook Power Adapter, 13 Interchangeable Connectors (HP Connector Included)
Save 10%
Maksa 3, 6 tai 12 kuukaudessa käyttäen Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
  100% TURVALLINEN MAKSU.
Asiakkaalle takaa petostentorjuntajärjestelmä
  VASTAANOTA TILAUKSESI 3-5 TYÖPÄIVÄSSÄ!
Nopea toimitus suoraan kotiisi. Voit seurata lähetystäsi annetulla koodilla.
  2 VUODEN TAKUU
Kaikki tuotteemme ovat alkuperäisiä ja niillä on kahden vuoden takuu koko Euroopassa.
ALIMENTATORE UNIVERSALE AUTOMATICO x NOTEBOOK ATLANTIS P008-SC-90AM 90W, 13 connettori intercambiabili (incluso connettore x HP)
Design
Product colorBlack
LED indicatorsPower
Power management
Input voltage100 - 240
Input frequency50/60
Input current1.6
Nominal thermal output90
Output voltage (max)20
Output voltage (min)15
Output current (15 V)4,5
Output current (20 V)4,5