ATLANTIS UNIVERSAL POWER ADAPTER for SMARTPHONES & TABLETS P008-PD20GN-2U AC 20W output 1xUSB 1xUSB-C PD GAN TECHNOLOGY
Save 10%
of met
Betaal in 3, 6 of 12 maanden met Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
  100% VEILIGE BETALING.
De klant wordt gegarandeerd door het fraudepreventiesysteem
  ONTVANG UW BESTELLING BINNEN 3-5 WERKDAGEN!
Snelle levering direct bij u thuis. U kunt uw verzending volgen met de verstrekte code.
  2 JAAR GARANTIE
Al onze producten zijn origineel en hebben twee jaar garantie in heel Europa.
ALIMENTATORE ATLANTIS UNIVERSALE per SMARTPHONE E TABLET P008-PD20GN-2U AC 20W output 1xUSB 1xUSB-C PD TECNOLOGIA GAN
Design
Colore del prodottoWhite
Gestione energetica
Voltaggio di ingresso100 - 240
Frequenza di ingresso50/60
Corrente d'ingresso0.5
Portata termica nominale20
Corrente di uscita (12 V)1,5
Corrente di uscita (5V)3
Corrente di uscita (9V)2