ATLANTIS UNIVERSAL POWER ADAPTER for SMARTPHONES & TABLETS P008-PD20GN-2U AC 20W output 1xUSB 1xUSB-C PD GAN TECHNOLOGY
Save 10%
Pay in 3, 6 or 12 months with Klarna
Shipments outside the EU: customs fees excluded, to be paid on delivery
Extra secure payment logo 2
For quotation requests for large quantities, write to info@ewooow.it specifying the zip code
  100% SECURE PAYMENT.
The customer is guaranteed fraud prevention system
  RECEIVE YOUR ORDER WITHIN 3-5 WORKING DAYS!
Fast delivery straight to your home. You can track your shipment with the provided code.
  2 YEARS WARRANTY
All our products are original and have a two-year guarantee throughout Europe
ALIMENTATORE ATLANTIS UNIVERSALE per SMARTPHONE E TABLET P008-PD20GN-2U AC 20W output 1xUSB 1xUSB-C PD TECNOLOGIA GAN
Design
Colore del prodottoWhite
Gestione energetica
Voltaggio di ingresso100 - 240
Frequenza di ingresso50/60
Corrente d'ingresso0.5
Portata termica nominale20
Corrente di uscita (12 V)1,5
Corrente di uscita (5V)3
Corrente di uscita (9V)2