ATLANTIS UNIVERSAL POWER SUPPLY for SMARTPHONE & TABLET P008-PD35GN-2U AC 35W output 1xUSB 1xUSB-C PD GAN TECHNOLOGY
Save 23,36%
of met
Betaal in 3, 6 of 12 maanden met Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
  100% VEILIGE BETALING.
De klant wordt gegarandeerd door het fraudepreventiesysteem
  ONTVANG UW BESTELLING BINNEN 3-5 WERKDAGEN!
Snelle levering direct bij u thuis. U kunt uw verzending volgen met de verstrekte code.
  2 JAAR GARANTIE
Al onze producten zijn origineel en hebben twee jaar garantie in heel Europa.
ALIMENTATORE ATLANTIS UNIVERSALE per SMARTPHONE E TABLET P008-PD35GN-2U AC 35W output 1xUSB 1xUSB-C PD TECNOLOGIA GAN
Design
Colore del prodottoBianco
Gestione energetica
Voltaggio di ingresso100 - 240
Frequenza di ingresso50/60
Corrente d'ingresso1
Portata termica nominale35
Tensione di uscita (max)20
Porta 1 corrente di uscita3
Porta 2 corrente di uscita3
Tensione di uscita (min)5
Corrente di uscita (12 V)2,92
Corrente di uscita (5V)3
Corrente di uscita (9V)3
Corrente di uscita (15 V)2,33
Corrente di uscita (20 V)1,75