ATLANTIS UNIVERSAL POWER ADAPTER for SMARTPHONES & TABLETS P008-PD20GN-2U AC 20W output 1xUSB 1xUSB-C PD GAN TECHNOLOGY
Save 10%
Maksa 3, 6 tai 12 kuukaudessa käyttäen Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
  100% TURVALLINEN MAKSU.
Asiakkaalle takaa petostentorjuntajärjestelmä
  VASTAANOTA TILAUKSESI 3-5 TYÖPÄIVÄSSÄ!
Nopea toimitus suoraan kotiisi. Voit seurata lähetystäsi annetulla koodilla.
  2 VUODEN TAKUU
Kaikki tuotteemme ovat alkuperäisiä ja niillä on kahden vuoden takuu koko Euroopassa.
ALIMENTATORE ATLANTIS UNIVERSALE per SMARTPHONE E TABLET P008-PD20GN-2U AC 20W output 1xUSB 1xUSB-C PD TECNOLOGIA GAN
Design
Colore del prodottoWhite
Gestione energetica
Voltaggio di ingresso100 - 240
Frequenza di ingresso50/60
Corrente d'ingresso0.5
Portata termica nominale20
Corrente di uscita (12 V)1,5
Corrente di uscita (5V)3
Corrente di uscita (9V)2