Zonnebril Dames LIU JO LJ153S-770-62
Save 56,14%
of met
Betaal in 3, 6 of 12 maanden met Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
  100% VEILIGE BETALING.
De klant wordt gegarandeerd door het fraudepreventiesysteem
  ONTVANG UW BESTELLING BINNEN 3-5 WERKDAGEN!
Snelle levering direct bij u thuis. U kunt uw verzending volgen met de verstrekte code.
  2 JAAR GARANTIE
Al onze producten zijn origineel en hebben twee jaar garantie in heel Europa.
  • Materiaal van de lens: Polycarbonaat
  • Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
  • Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
  • Poten: 140 mm
  • Brug: 16 mm
  • Zonnefilter: Klasse 2
  • Materiaal:
    • Metaal
    • Acetaat
  • Kleur:
    • Roze
    • Roos Goud
  • Lenzen: Ø 62 mm