Naisten aurinkolasit LIU JO LJ153S-770-62
Save 56,14%
Maksa 3, 6 tai 12 kuukaudessa käyttäen Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
  100% TURVALLINEN MAKSU.
Asiakkaalle takaa petostentorjuntajärjestelmä
  VASTAANOTA TILAUKSESI 3-5 TYÖPÄIVÄSSÄ!
Nopea toimitus suoraan kotiisi. Voit seurata lähetystäsi annetulla koodilla.
  2 VUODEN TAKUU
Kaikki tuotteemme ovat alkuperäisiä ja niillä on kahden vuoden takuu koko Euroopassa.
  • Linssimateriaali: Polykarbonaatti
  • Suoja: Suojaa 100 %:sesti UV-säteilyltä (UV400)
  • Sisältää: Sisältää merkkikotelo tai -suojus
  • Sangat: 140 mm
  • Silta: 16 mm
  • Aurinkosuoja: Luokka 2
  • Materiaali:
    • Metalli
    • Asetaatti
  • Väri:
    • Pinkki
    • Punakulta
  • Linssit: Ø 62 mm