Damsolglasögon Karl Lagerfeld KL6122S-015-52
Save 64,27%
eller med
Betala på 3, 6 eller 12 månader med Klarna
Tax included
Last items in stock
Extra secure payment logo 2
För offertförfrågningar för stora kvantiteter, skriv till info@ewooow.it och ange postnummer
  100% SÄKER BETALNING.
Kunden garanteras system för förebyggande av bedrägerier
  TA EMOT DIN BESTÄLLNING INOM 3-5 ARBETSDAGAR!
Snabb leverans direkt hem till dig. Du kan spåra din försändelse med den angivna koden.
  2 ÅRS GARANTI
Alla våra produkter är originalprodukter och levereras med två års garanti i hela Europa
  • Linsmaterial: Polykarbonater
  • Skydd: Skyddar mot 100 % av UV-strålarna (UV400)
  • Innehåller: Inkluderar märkesfodral eller -skydd
  • Skalmar: 140 mm
  • Bro: 22 mm
  • Solfilter: Class 3
  • Färg:
    • Grå
    • Svart
  • Material:
    • Injected
    • Plast
  • Linser: Ø 52 mm