Ladies' Sunglasses Karl Lagerfeld KL6122S-015-52
Save 64.27%
Pay in 3, 6 or 12 months with Klarna
Tax included
Last items in stock
Extra secure payment logo 2
For quotation requests for large quantities, write to info@ewooow.it specifying the zip code
  100% SECURE PAYMENT.
The customer is guaranteed fraud prevention system
  RECEIVE YOUR ORDER WITHIN 3-5 WORKING DAYS!
Fast delivery straight to your home. You can track your shipment with the provided code.
  2 YEARS WARRANTY
All our products are original and have a two-year guarantee throughout Europe
  • Lens material: Polycarbonate
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Legs: 140 mm
  • Bridge: 22 mm
  • Solar filter: Class 3
  • Colour:
    • Grey
    • Black
  • Material:
    • Injected
    • Plastic
  • Lenses: Ø 52 mm