Damsolglasögon LIU JO LJ153S-722-62
Save 56,14%
eller med
Betala på 3, 6 eller 12 månader med Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
För offertförfrågningar för stora kvantiteter, skriv till info@ewooow.it och ange postnummer
  100% SÄKER BETALNING.
Kunden garanteras system för förebyggande av bedrägerier
  TA EMOT DIN BESTÄLLNING INOM 3-5 ARBETSDAGAR!
Snabb leverans direkt hem till dig. Du kan spåra din försändelse med den angivna koden.
  2 ÅRS GARANTI
Alla våra produkter är originalprodukter och levereras med två års garanti i hela Europa
Om du letar efter marknadens nya trender, här är Damsolglasögon LIU JO LJ153S-722-62!
  • Linsmaterial: Polykarbonater
  • Skydd: Skyddar mot 100 % av UV-strålarna (UV400)
  • Innehåller: Inkluderar märkesfodral eller -skydd
  • Skalmar: 140 mm
  • Bro: 16 mm
  • Solfilter: Class 2
  • Material:
    • Metall
    • Acetat
  • Färg:
    • Gyllene
    • Gul
  • Linser: Ø 62 mm