ITEK ATHERMORA 50B - 360mm ARGB Liquid CPU Cooler with 5" LCD + SW, PWM Fan, Universal Socket - ITLCTHM50360B
Save 13%
of met
Betaal in 3, 6 of 12 maanden met Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
  100% VEILIGE BETALING.
De klant wordt gegarandeerd door het fraudepreventiesysteem
  ONTVANG UW BESTELLING BINNEN 3-5 WERKDAGEN!
Snelle levering direct bij u thuis. U kunt uw verzending volgen met de verstrekte code.
  2 JAAR GARANTIE
Al onze producten zijn origineel en hebben twee jaar garantie in heel Europa.
COOLER ITEK "ATHERMORA 50B - 360mm, ARGB, LCD 10" + SW, PWM FAN,SKT UNIVERSALE - ITLCTHM50360B