ITEK ATHERMORA 50B - 360mm ARGB Liquid CPU Cooler with 5" LCD + SW, PWM Fan, Universal Socket - ITLCTHM50360B
Save 13%
Maksa 3, 6 tai 12 kuukaudessa käyttäen Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
  100% TURVALLINEN MAKSU.
Asiakkaalle takaa petostentorjuntajärjestelmä
  VASTAANOTA TILAUKSESI 3-5 TYÖPÄIVÄSSÄ!
Nopea toimitus suoraan kotiisi. Voit seurata lähetystäsi annetulla koodilla.
  2 VUODEN TAKUU
Kaikki tuotteemme ovat alkuperäisiä ja niillä on kahden vuoden takuu koko Euroopassa.
COOLER ITEK "ATHERMORA 50B - 360mm, ARGB, LCD 10" + SW, PWM FAN,SKT UNIVERSALE - ITLCTHM50360B