ITEK 90W Universal USB-C Notebook Power Adapter - Slim Design - ITNBSDC90
Save 18,48%
eller med
Betala på 3, 6 eller 12 månader med Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
För offertförfrågningar för stora kvantiteter, skriv till info@ewooow.it och ange postnummer
  100% SÄKER BETALNING.
Kunden garanteras system för förebyggande av bedrägerier
  TA EMOT DIN BESTÄLLNING INOM 3-5 ARBETSDAGAR!
Snabb leverans direkt hem till dig. Du kan spåra din försändelse med den angivna koden.
  2 ÅRS GARANTI
Alla våra produkter är originalprodukter och levereras med två års garanti i hela Europa
iTek ITNBSDC90 adapter and inverter Internal 90 W Black
Design
Product color Black
LED indicators Yes
Features
Input frequency 50/60 Hz
Output power 90 W
Power supply type Indoor
Use Notebook
Input voltage 100 - 240 V
Efficiency 90 %
Power protection features Over voltage,Overheating,Overload
Output voltage 5 - 20 V
Packaging data
Quantity per pack 1 piece(s)
Quick installation guide Yes
Dimensions and weight
Depth 116 mm
Height 25 mm
Width 70 mm