ATLANTIS UNIVERSAL NOTEBOOK POWER ADAPTER P008-PD65GN-2U AC 65W 1xUSB 1xUSB-C PD Output
Save 10%
eller med
Betala på 3, 6 eller 12 månader med Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
För offertförfrågningar för stora kvantiteter, skriv till info@ewooow.it och ange postnummer
  100% SÄKER BETALNING.
Kunden garanteras system för förebyggande av bedrägerier
  TA EMOT DIN BESTÄLLNING INOM 3-5 ARBETSDAGAR!
Snabb leverans direkt hem till dig. Du kan spåra din försändelse med den angivna koden.
  2 ÅRS GARANTI
Alla våra produkter är originalprodukter och levereras med två års garanti i hela Europa
ALIMENTATORE ATLANTIS UNIVERSALE per NOTEBOOK P008-PD65GN-2U AC 65W output 1xUSB 1xUSB-C PD
Design
Colore del prodottoNero
Gestione energetica
Voltaggio di ingresso100 - 240
Frequenza di ingresso50/60
Corrente d'ingresso1.5
Portata termica nominale65
Tensione di uscita (max)20
Porta 1 corrente di uscita3,25
Porta 2 corrente di uscita3
Tensione di uscita (min)5
Corrente di uscita (12 V)3
Corrente di uscita (5V)3
Corrente di uscita (9V)3
Corrente di uscita (15 V)3
Corrente di uscita (20 V)3,25