Extendable 19" Rack Mount Shelf 550mm with 4 Brackets Black for 800mm Deep Cabinets LKRIP550AN
Save 22.08%
Pay in 3, 6 or 12 months with Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
For quotation requests for large quantities, write to info@ewooow.it specifying the zip code
  100% SECURE PAYMENT.
The customer is guaranteed fraud prevention system
  RECEIVE YOUR ORDER WITHIN 3-5 WORKING DAYS!
Fast delivery straight to your home. You can track your shipment with the provided code.
  2 YEARS WARRANTY
All our products are original and have a two-year guarantee throughout Europe
Link Accessori LKRIP550AN porta accessori Rack shelf
Features
Product color Black
Size 19 "
Model Rack shelf
Features
Number of products included 1 piece(s)
Maximum weight (capacity) 120 kg
Materials Steel
Packaging content
Screws included Yes
Dimensions and weight
Depth 550 mm