19" 2U Server Rack Shelf 350mm Deep (Universal) Black - LKRIP350N2U
Save 14%
Pay in 3, 6 or 12 months with Klarna
Shipments outside the EU: customs fees excluded, to be paid on delivery
Extra secure payment logo 2
For quotation requests for large quantities, write to info@ewooow.it specifying the zip code
  100% SECURE PAYMENT.
The customer is guaranteed fraud prevention system
  RECEIVE YOUR ORDER WITHIN 3-5 WORKING DAYS!
Fast delivery straight to your home. You can track your shipment with the provided code.
  2 YEARS WARRANTY
All our products are original and have a two-year guarantee throughout Europe
19" 2U CABINET SHELF DEPTH 350 MM. (UNIVERSAL) BLACK COLOR - LKRIP350N2U