ITEK "ARCTIC SPHERE LCD 360" 360mm Liquid Cooler - 2.8" LCD + SW, PWM FAN, Universal Socket - ITLCASL360
Save 10%
Pay in 3, 6 or 12 months with Klarna
Shipments outside the EU: customs fees excluded, to be paid on delivery
Last items in stock
Extra secure payment logo 2
For quotation requests for large quantities, write to info@ewooow.it specifying the zip code
  100% SECURE PAYMENT.
The customer is guaranteed fraud prevention system
  RECEIVE YOUR ORDER WITHIN 3-5 WORKING DAYS!
Fast delivery straight to your home. You can track your shipment with the provided code.
  2 YEARS WARRANTY
All our products are original and have a two-year guarantee throughout Europe
COOLER ITEK "ARCTIC SPHERE LCD 360" 360mm (Liquid Cooling) LCD 2.8"+SW, PWM FAN, UNIVERSAL SKT - ITLCASL360