ATLANTIS 15.6" Portable LED Monitor A05-P156WP
Save 9%
Pay in 3, 6 or 12 months with
Shipments outside the EU: customs fees excluded, to be paid on delivery
For quotation requests for large quantities, write to info@ewooow.it specifying the zip code
100% SECURE PAYMENT.
The customer is guaranteed fraud prevention system
RECEIVE YOUR ORDER WITHIN 3-5 WORKING DAYS!
Fast delivery straight to your home. You can track your shipment with the provided code.
2 YEARS WARRANTY
All our products are original and have a two-year guarantee throughout Europe
ATLANTIS PORTABLE MONITOR LED 15.6" Wide A05-P156WP IPS 1920x1080 25ms 312cd/m² 600:1 MM 1xMini 2xUSB-C Case Foldable Base
| Storage | |
|---|---|
| Integrated card reader | No |
| Audio | |
| Built-in speakers | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| RMS output power | 1 |
| Features | |
| Product type | Portable monitor |
| Product color | Black |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface 24/5000 Panel mounting interface | 75 x 75 |
| Connectivity | |
| USB port | Yes |
| Headphone connection | 3.5 mm |