19" 2U Server Rack Shelf 250mm Deep Universal Black - LKRIP250N2U
Save 14,46%
Maksa 3, 6 tai 12 kuukaudessa käyttäen Klarna
Tax included
Extra secure payment logo 2
  100% TURVALLINEN MAKSU.
Asiakkaalle takaa petostentorjuntajärjestelmä
  VASTAANOTA TILAUKSESI 3-5 TYÖPÄIVÄSSÄ!
Nopea toimitus suoraan kotiisi. Voit seurata lähetystäsi annetulla koodilla.
  2 VUODEN TAKUU
Kaikki tuotteemme ovat alkuperäisiä ja niillä on kahden vuoden takuu koko Euroopassa.
19" 2 UNIT SHELF FOR CABINET DEPTH 250 MM. (UNIVERSAL) BLACK COLOR - LKRIP250N2U